Informácie o nás
 

Sme prvé maliarske štúdio s hlavným pôsobením v Bratislave. Vznikli sme v roku 2008 a preto sme ako firma s modernými poznatkami a technológiami. Náš vývoj začal okolo roku 2004 a celé obdobie vývinu bolo pre zhromaždenie technológií, technologických postupov a informácií pre nový dizajn stien. Máme skúsených odborníkov, firmy a architektov. Náš vývin je neobmedzený a preto nikdy neskončí...
Ako vieme tak v ponuke maliarskych služieb sú veľké nedostatky. Je veľké množstvo zaostalých maliarstiev, ktoré majú malú ponuku služieb, predražené ceny, neprofesionálny prístup a nedávajú žiadne záruky. Chýba osobný prístup k zákazníkovi je minimálna konverzácia o potrebách. Je malá informovanosť o cenách, technológiách, kvalite a účelovosti produktov a prác.

A preto našim cieľom bolo vytvoriť maliarske štúdio, ktoré bude inšpiráciou pre ostatné maliarstvá, pre interiérové, kuchynské, kúpeľňové, nábytkové štúdia. Chceme prebudiť v ľuďoch zmysel pre tvorbu, kreáciu a fantáziu na svojich stenách, lebo doteraz to tak nebolo. V poslednom desaťročí prevládalo na stenách tapetovanie a maľovanie na bielo. Väčšina z nás určuje farbu stien podľa nábytku, dlážok a doplnkov, ale málokto začína od stien až k celkovému zariadeniu interiéru. Chceme prispieť k zlepšeniu a skvalitneniu maliarskych služieb. Poskytnúť informovanosť cez individuálny prístup, zlepšiť starostlivosť a pomoc zákazníkom. Vybudovať dôveru a spokojnosť. A sami sa realizáciou podieľať na projektoch.
Koplexnosť našich služieb:

Kuchyne, obývacie izby, jedálne, predsiene, chodby, spálne pracovne, kúpeľne, krby, shodištia.
Verejné priestory, vestybuli, čakárne, konferenčné miesnosti, kancelárie, firmy.
Reštaurácie, bary, obchody, hotely.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať .